Technológia dávkovania

Vodou poháňaná technológia dávkovania

Dosatron je riešením pre dávkovanie kvapalín do kvapalín a miešanie...

  • Prečítajte si viac o vodou poháňanej technológií dávkovania

Servis

Chcete vrátiť Váš dávkovací systém a nechať ho preveriť alebo opraviť?

  • Prečítajte si viac

 

 

Dosatron je riešením pre dávkovanie kvapalín do kvapalín a miešanie...

Vodou poháňané dávkovacie čerpadlo DOSATRON je jednoduchý a geniálny systém, ktorý dokazuje svoje široké použitie už desaťročia v stovke krajín.
Inštaluje sa priamo na vodovodnú prípojku, Dosatron pracuje bez použitia elektriny; jeho konštrukcia zabezpečuje, že je poháňaný len prietokom vody. Voda aktivuje Dosatron, ktorý do nej dávkuje požadované percento koncentrátu a vstrekuje ho do vody. Vo vnútri zariadenia Dosatron je koncentrát zmiešaný s vodou a tlak vody núti roztok prúdiť v smere toku. Po nastavení dávkovač nevyžaduje žiadnu akciu ani externú kontrolu.
Dávka koncentrátu bude priamo úmerná objemu vody vstupujúcemu do Dosatronu, a to bez ohľadu na zmeny v tlaku a prietoku, ktoré môžu nastať v hlavnom prívode.
Vysoká presnosť dávkovania eliminuje všetky riziká predávkovania, čo prispieva k ochrane životného prostredia. V prípade iných kvapalín ako vody, nás prosím kontaktujte.

 

 

Naša spoločnosť

DOSATRON zabezpečuje vysokú kvalitu vybavenia pre spracovanie kvapalín, servisnú precíznosť, vysokú úroveň profesionality a blízkosti svojim zákazníkom po celom svete.

  • Prečítajte si viac o našej spoločnosti

Vývoj vysokej presnosti dávkovania

Od založenia v roku 1974, Dosatron buduje svoju vlastnú vizionársku technológiu. Aktuálne je lídrom v oblasti vodou poháňaných technológie dávkovania a vlastní certifikát systému ISO 9001.

  • Prečítajte si viac o vývoji vysokej presnosti dávkovania

Servis

Chcete vrátiť Váš dávkovací systém a nechať ho preveriť alebo opraviť?

  • Prečítajte si viac