Naša spoločnosť

Naša misia / Dôvera zákazníka

DOSATRON zabezpečuje vysokú kvalitu vybavenia pre spracovanie kvapalín, servisnú precíznosť, vysokú úroveň profesionality a blízkosti svojim zákazníkom po celom svete.

Naše ambície

Našou ambíciou je prinášať jednoduché, čisté, spoľahlivé a udržateľné riešenia a uľahčiť Vám plnenie Vašich cieľov dnes ako aj zajtra.

Naša vízia

Chceme byť súčasťou Vašich dizajnov a projektov a aktívne sa zúčastňovať vo vývoji Vašich vedomostí a riešení.
Technické odborné znalosti a blízkosť k zákazníkovi sú hlavnými základmi našej vízie. DOSATRON sa angažuje pri zabezpečovaní rýchlej a komplexnej služby na mieru šitej pre Vaše špeciálne potreby a udržanie neustáleho dialógu na základe dôvery, počúvania a odporúčania.

Životné prostredie

  • Kontrola spotreby vody:
    25% zníženie spotreby vody.

  • Kontrola spotreby energie:
    20% zníženie spotreby energie.

  • Spracovanie/recyklácia odpadu:
    viac než 60% odpadu spracovaného recyklovaním.

Bezpečnosť

Pre DOSATRON je bezpečnosť vlastného personálu a personálu jeho partnerov vysokou prioritou. Akcie podnikané službami pre kvalitu, bezpečnosť a životné prostredie, sú zamerané na prevenciu a riadenie všetkých rizík na pracovisku a pre všetky súvisiace aktivity. Všetci zamestnanci spoločnosti, bez ohľadu na ich pracovnú náplň a úlohu, sú jej hnacím motorom a sú zapojení do jej procesov. Realizovaním štúdií ergonómie aktuálnej situácie navrhol DOSATRON na mieru šité nástroje a pracovné stanice, čím znížil náročnosť pracovných podmienok.

Kvalita

100% testovaných produktov. Monitorovanie a spätná sledovanosť všetkých komponentov a produktov zostavených počas procesu výroby. Blízke a vzájomne prospešné partnerstvo s dodávateľmi spoločnosti DOSATRON slúži na zabezpečenie vysokej kvality nakupovaných komponentov. Vizuálne a syntetické metódy monitorovania výroby (meškania, kvalita, údržba zariadenia, kompetencia personálu, atď.) v reálnom čase.

Ekodizajn

Šírením zámeru ISO 14001, certifikáciou a integrovaním aktivít vývoja a dizajnu sa môže DOSATRON pýšiť implementáciou skutočného Ekodizajn procesu. Tento krok umožnil spoločnosti pochopiť celý životný cyklus produktu a teda nájsť riešenia na obmedzenie dopadov na životné prostredie.

Vývoj vysokej presnosti dávkovania

Od založenia v roku 1974 Dosatron buduje svoju vlastnú vizionársku technológiu. Aktuálne je lídrom v oblasti vodou poháňaných technológie dávkovania a vlastní certifikát systému ISO 9001.

Vodou poháňaná technológia dávkovania

Video: Dosatron je riešením pre dávkovanie kvapalín do kvapalín a miešanie...

Servis

Chcete vrátiť Váš dávkovací systém a nechať ho preveriť alebo opraviť?